Визначено фіналістів проекту «Студентське досягнення року»

Визначено фіналістів проекту «Студентське досягнення року»
17 січня 2014 року Визначено фіналістів проекту «Студентське досягнення року»
16 січня на базі готельного комплексу «Столичний» відбулося засідання Конкурсної комісії стипендіальної програми «Студентське досягнення року», організованої Благодійним фондом «Олександр Янукович».

У ході роботи комісії, до складу якої увійшло 22 представники, які є також членами Ради молодих науковців Донецької області, було визначено 26 найкращих студентів Донецького регіону.

Ними стали студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, які приємно здивували членів журі не лише старанним навчанням, але й значними здобутками у науковій сфері.

Загалом на адресу оргкомітету стипендіальної програми, старт якої було оголошено 25 листопада, надійшло понад 100 робіт від конкурсантів з 16 вузів регіону. Зокрема, у конкурсі взяли участь студенти з вищих навчальних закладів Донецька, Маріуполя, Макіївки, Горлівки, Красноармійська та Краматорська. 

Роботи конкурсантів було розподілено за дев’ятьма напрямками:
- економічні науки
- філологічні науки
- медичні науки
- юридичні науки та історія
- технічні науки
- фізика та хімія
- екологія, архітектура будівель та споруд
- транспорт
- культура та мистецтво

На основі висновків, які дала Конкурсна комісія стосовно робіт учасників проекту, було сформовано рейтинг фіналістів стипендіальної програми. 

В 2014 році фіналістами проекту «Студентське досягнення року» стали:
1. Аветисян Маргарита Робертівна
2. Александров Владислав Миколайович
3. Андрєєва Наталія Сергіївна
4. Бандурко Владислава Василівна
5. Бесарабов Владислав Олегович
6. Венжега Роман Вікторович
7. Воробйова Валентина Юріївна
8. Галанов Денис Олександрович
9. Галка Ілля Олександрович
10. Генбач Іван Олегович
11. Городовенко Артур Вікторович
12. Дмитрієва Анастасія В’ячеславівна
13. Дуленко Валерій Валерійович
14. Кайда Світлана Володимирівна
15. Кухарук Катерина Олександрівна
16. Мельник Наталія Олександрівна
17. Никифоров Карен Сергійович
18. Павлій Пилип Миколайович
19. Паршикова Валерія Андріївна
20. Пономаренко Дарина Вікторівна
21. Пометун Катерина Дмитрівна
22. Розанова Ольга Русланівна
23. Савенкова Світлана Володимирівна
24. Семенова Ольга Андріївна
25. Татарикова Діана Анатоліївна
26. Чиж Віктор Володимирович

Здобувачів, які пройшли відбірковий тур та потрапили до когорти 26 найкращих учасників проекту, комісія буде рекомендувати для подальшої співбесіди з членами Експертної ради конкурсу, які й визначать десятку стипендіатів.

Десятеро переможців стипендіальної програми «Студентське досягнення року» отримають звання стипендіата, диплом та почесний знак, а також будуть нагороджені щомісячними стипендіями, загальною сумою 12 тисяч гривень кожна.

Остаточне підбиття підсумків проекту та нагородження переможців програми відбудеться наприкінці січня поточного року.